Související zápasy

Florbal Lomnice

Útrpný Liberec

Starší žáci vyjeli 28. 1. do Liberce.

První zápas jsme sehráli proti Liberci a byl to zároveň zápas o první místo. První třetina byla ve vysokém tempu a hrál se pěkný florbal. Už ve druhé minutě jsme šli do vedení. Díky dobré hře jsme si dokázali vytvořit další pěkné akce, ale žádná neskončila v bráně. Před koncem třetiny liberec dokázal srovnat na 1:1 a to bylo vše co se za první třetinu událo. Do druhé třetiny jsme nastoupili hodně vlažně a liberec měl šanci za šancí. Všechny jejich střeli, ale naše golmanka pochytala nebo skončili na blocích našich hráčů. My jsme se, ale z úniku dokázali 2x střelecky prosadit a i přes mizernou hru jsme si do třetí třetiny vytvořili náskok 3:1. Ve třetí třetině jsme si asi mysleli, že dvougólový náskok ubráníme a přestali jsme úplně hrát. Liberec nás nepustil vůbec k ničemu. Během dvou minut srovnal zápas na 3:3 a ke konci třetiny ještě 3 góly přidal. Zápas jsme bohužel prohráli 6:3.

Druhý zápas jsme sehráli s papírově slabším soupeřem FBC Panthers Liberec BLACK. Před zápasem jsme si řekli, že první hrozný zápas zahodíme za hlavu. Bohužel náš nástup do zápasu byl absolutně nekoncetrovaný a Panthery jsme pouštěli na naši půlku poměrně často. Ve 4 minutě šli Pantheři do vedení, ale za 15 vteřin bylo srovnáno. Do konce první třetiny jsme se dokázali prosadit ještě jednou a jít tak do vedení. Druhá a třetí třetina probíhala dost podobně. Hra byla bez nahrávek, komunikace a nasazení. I přes bídnou hru jsme dokázali zápas vyhrát 5:2 a připsat si 3 body do tabulky.

Bohužel jsme dnes nedokázali navázat na skvělý výkon, který jsme předvedli v Lomnici. Dnes jsme si vybrali den kdy se nedařilo, takže to rychle hodíme za hlavu a příště to bude lepší.