Související zápasy

Florbal Lomnice

Strži potřebovali v Turnově vybojovat 6 bodů

Strži se pohybují na vrcholu přeborové tabulky, kde skončí na konci sezóny?

První zápas a zároveň i ten nejdůležitější jsme sehráli proti Harcovu, se kterým máme stejný počet bodů společně s Libercem v boji o první místo. První třetina byla dost běhavá a o tvrdé souboje nebylo nouze. Už v první minutě jsme šli po krásné sólo akci devítky do vedení 1:0. Harcov rychle srovnal na 1:1 a hra byla stále nahoru dolu. Do konce třetiny jsme ještě gól přidali. Do druhé třetiny jsme šli s náskokem o jeden gól, ale po našich chybách vzadu Harcov dvakrát skóroval a otočil zápas ke svému prospěchu. Zbytek třetiny se hrálo hodně na soupeřovu bránu a dokázali jsme si vytvořit hodně šancí. Během jedné minuty jsme dokázali 3x přetavit tyto šance na gól a skóre jsme otočili na 5:3. Soupeř znovu zvýšil tempo a do konce třetiny ještě vyrovnal na 5:5. Třetí třetina byla dost vyhrocená a Harcov šel v některých soubojích trochu přes hranu. To nám, ale nemuselo vadit jelikož jsme se stále soustředili na svoji hru a dokázali 4x skórovat a zápas vyhrát 9:5.

Hodně těžké utkání, které bylo spíše o soubojích než o pěkné hře, ale dokázali jsme se stále soustředit na hru a díky tomu berem 3 důležité body.

Druhý zápas jsme sehráli proti papírově slabšímu Novému Boru. První třetina byla z naší strany hodně špatná a soupeře jsme pouštěli hodně do hry. To se nám bohužel vymstilo a Nový Bor šel v páté minutě do vedení 1:0, které si vzali i do druhé třetiny. Ve druhé třetině nastoupil úplně jiný tým a bylo nás najednou plné hřiště. Díky lepšímu pohybu a přesným nahrávkám jsme druhou třetinu vyhráli 6:1 a do třetí třetiny jsme šli s čistou hlavou. Třetí třetina byla stejná jako ta druhá. Dali jsme 6 gólů a výhra 12:2 nám zajistila další 3 body a dokonce i první místo v tabulce.