Florbal Lomnice

Strži na Dobině

Šest bodů z Liberce

Starší žáci vyjeli do Liberce s jednou gólmankou a v 8 lidech do pole.
První zápas nás čekal papírově jednoduchý soupeř a tím byl Jablonec. Vlétli jsme do zápasu jako vítr a za 10 minut jsme dokázali vstřelit 13 gólů. Do druhé třetiny jsme chtěli držet stejné tempo, ale chuť všech si dát gól nám dost hru kazila a soupeře jsme pouštěli do gólovek, které naše golmanka musela likvidovat. I tak jsme dali 3 hezké góly a navýšili skóre. Ve třetí třetině jsme ještě sedmkrát upravili skóre na výsledných 23:0.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Liberci C, kteří nás už jednou potrápili. V první třetině jsme předvedli super výkon jak do obrany tak do útoku vytvořili si náskok 2:0. Druhá třetina už byla více vyrovnaná a šance se tvořily na obou stranách. Za druhou třetinu jsme dokázali 3x skórovat ale taky 2x obdržet gólik. Třetí třetina byla ve stejném tempu jako ta druhá a nikdo na hřišti nenechal nikomu nic zadarmo. Nakonec jsme poslední třetinu zremizovali 2:2 a zápas jsme vyhráli 7:4.

Díky skvělému výkonu golmanky v bráně a každého na hřišti jsme si mohli odvézt 6 bodů. Chci všechny pochválit za to, že i v 8 lidech do pole jsme předvedli super výkon a nikdo nic nevypustil. Teď máme přes měsíc pauzu a já věřím, že se za tu dobu zas posunem o nějakou tu herní úroveň výš.