Související zápasy

Florbal Lomnice

Strži 100% v České Lípě proti Lípě

Straší žáci přivezli z České Lípy 6 bodů.

První zápas jsme odehráli proti FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa. V zápase jsme od začátku nastavili vysoké tempo a hráli jsme florbal, který chceme hrát. Díky skvělému pohybu a dobrému rozhodování jsme po první třetině vedli 6:0. Ve druhé třetině jsme trochu zhoršili hru a poušteli soupeře až moc na naši půlku. Soupeř dokázal 2 šance zužitkovat. My jsme skórovali 4x a stav zápasu byl 10:2. Třetí třetina probíhala podobně jako ta první. Vstřelili jsme 7 gólů a díky výhře 17:2 byly 3 body naše.

Druhý zápas jsme sehráli proti FBC Česká Lípa blue. Do zápasu jsme nastoupili velmi dobře a hra byla více na soupeřovu bránu. Díky skvělému pohybu a ještě lepší bojovnosti jsme se v první třetině dvakrát radovali a šli do vedení 2:0. Ve druhé třetině jsme pokračovali v pěkné kombinační hře a na všech bylo vidět, že si zápas užívají. V půlce druhé třetiny jsme zvýšili na 3:0 a pár minut na to, jsme náskok navýšili na 5:0. Zápas se zdál být rozhodnut, ale Lípa s tím chtěla něco dělat. Ve třetí třetině se nám trochu dost šancí. Hned na začátku třetiny snížili na 5:1 a díky skvělé golmance tento stav chvíli zůstal. Naštěstí jsme dokázali rychle odpovědět a zase šli do vedení o 5 branek. Třetina byla vyrovnaná a každý tým dal ještě po jednom gólu. Výhra 7:2 nám zajistila další 3 body a udržení se v boji o první místo.

Dnes super dva zápasy, ve kterých jsme dokázali prezentovat hru, kterou chceme hrát. Chtěli jsme od kluků aby tam byl pohyb, nahrávky a bojovnost. Všechny 3 cíle splnili na 100% a díky tomu si odvážíme 6 bodů. Super týmový výkon a pochvala pro všechny. Velké dík i rodičům, kteří jeli zafandit.