Florbal Lomnice

Státní svátek jsme oslavili třemi body

2 x 11 = 3

Chlapi vyjeli o víkendu do Liberce a domu si vezou 3 body.

První zápas jsme odehráli proti Koberovům. První třetina se hrála dost na jednu branku, ale bohužel to bylo na naši branku. Díky hrozné hře směrem dozadu i dopředu a málo vyhraných soubojů jsme si v první třetině vykoledovali 5 gólů. Ve druhé a ve třetí třetině jsme sice hru zlepšili a dali i nějaké góly, ale to na vyrovnání nestačilo. Koberovy zaslouženě vyhráli 11:3 a my jsme tak poučeni do dalších zápasů.

Druhým zápasem proti USK Slavie Liberec jsme si, ale trochu spravili chuť.

První třetina, ve které jsme vedli během první minuty 2:0 vypadala jednoduše. Bohužel jsme si mysleli, že to půjde samo a Liberec díky našim chybám dokázal velmi snadno srovnat. Do druhé a třetí třetiny přišel ale úplně nový tým, který hru zlepšil o 100% a tak se hrálo na jednu bránu, tentokrát už ne na tu naši jako tomu bylo v prvním zápase. Kluci přidali ještě 9 gólů a výhra 11:2 nám zajistila 3 body.