Související zápasy

Florbal Lomnice

Starší žáci opět za 6

21. 10. jsme vyjeli do nedalekého Turnova

První zápas rozehráli proti Harcovu. Hra dozadu nebyla od nás vůbec dobrá a Harcov měl jednu šanci za druhou,

ale naše golmanka Lucka za své záda nic nepustila. Naopak dopředu jsme hráli skvěle a díky třem gólům jsme si připsali výhru 3:0.

Druhý zápas jsme nastoupili proti domácímu Turnovu. První třetina byla spíše bojovná a nebyla to moc hezká podívaná. Vyrovnanou první třetinu jsme si ale i tak zastříleli a vedli jsme 6:2. Druhá a třetí třetina už byla pohlednější a díky dobré hře dopředu jsme si připsali další čtyři góly. Výsledek 10:2 nám zajistil plný počet bodů a mohli jsme spokojeně odcestovat zpět domů.

Oba zápasy nám ukázali, že hra dopředu nám jde velmi dobře, ale směrem dozadu je ještě na čem pracovat. Všichni vše odmakali na 100% a i díky tomu jsme oba zápasy zvládli.