Související zápasy

Florbal Lomnice

Starší žáci jako den a noc

18.2. si starší zahráli doma a předvedli dva velmi rozdílné výkony

První zápas jsem odehráli proti Semilům. Zápas by od začátku v dobrém tempu, díky kterému jsme již v 6 minutě vedli dva nula. Šance střídala šanci, ale už jsme do konce třetiny náskok nenavýšili. Ve druhé třetině Semily zvýšili tempo, zlepšili hru a dokázali během tří minut dát 3 branky a otočit zápas. Byla to pro nás facka a tempo jsme v půlce třetiny srovnali. Do konce jsme ještě dva góly přidali a do třetí třetiny jsme šli s náskokem o jednu branku. Třetí třetina byla hodně bojovná a všichni makali na 100%. Florbalová krása to nebyla, ale hrálo se ve vysokém tempu. Během pěti minut padly 4 góly, dva jsme obdrželi a dva vstřelili. Poslední čtyři minuty byly dost náročné jelikož soupeř prohrával o gól a tlačil se hodně do naši brány. Deset minut před koncem jsme vstřelili gól přes cele hřiště, do prázdné brány a bylo rozhodnuto. Nebyla to úplně florbalová podívaná, bylo hodně soubojů a na krásu se nehrálo. Těžký zápas, který jsme díky dobré a bojovné hře zvládli. Výsledek 7:5 nám zajistil 3 body a furt se držíme v boji o první místo.

Druhý zápas jsme odehráli proti Mimoň Česká Lípa. Soupeř byl pouze v šesti do pole a vše nasvědčovalo tomu, že zápas bude jednoduchý. Bohužel jednoduchý byl, ale herně se nám vůbec nedařilo. Spoustu nepřesných nahrávek a žádný pohyb hráčů nám komplikovalo rozehru a taky se dostat do nějakého pěkného zakončení. Zápas jsme sice vyhráli 8:0, ale jen díky tomu, že soupeř netrestal naše chyby. Hra se zlepšila až ve třetí třetině, kterou jsme vyhráli 6:0, ale zdaleka se to furt neblížilo hře, kterou umíme a chcem hrát.

Díky všem hráčům za odmakaný první zápas a taky všem divákům za podporu.