Související zápasy

Florbal Lomnice

Starší žáci doma uhájili svoji tvrz

Starší žáci vybojovali 6 bodů.

První zápas jsme se utkali proti FBC Panthers Liberec Black. Do zápasu jsme vstoupili skvěle a už v 25 vteřině jsme se mohli radovat z prvního gólu. První třetina se díky skvělému pohybu a bojovnosti odehrávala dál od naši branky a z tlaku jsme dokázali vstřelit ještě dva góly. Do druhé třetiny jsme vstoupili velmi laxně a toho soupeř dokázal dvakrát využít. I přes trochu větší tlak soupeře jsme do konce třetiny zvládli přidat gól a odskočit tak na 4:2. Do poslední třetiny naštěstí vstoupil

stejný tým jako do té první a my diktovali tempo hry. Ve třetí části jsme se dokázali prosadit hned šestkrát a soupeř už jen jednou. Konečný stav byl tedy 10:3 pro nás a my slavili první výhru.

Druhý zápas jsme nastoupili proti České Lípě. Zápas sliboval dost bojovnou a vyrovnanou hru. První třetina byla dost bojovná a nikdo nikomu nenechal nic zadarmo. Zápas byl nahoru a dolu, ale na první gól si museli diváci počkat až do druhé třetiny. Nemuseli čekat úplně dlouho jelikož hned v první minutě druhé třetiny jsme šli do vedení a to i díky přesilové hře. Díky trpělivé hře jsme si dokázali připravit pár šancí, ale to i hosté, kteří nemohli prostřelit naši skvělou golmanku. Pět vteřin před koncem jsme díky nasazení a vyhranému souboji dokázali zvýšit na 2:0. Na začátku třetí třetiny jsme sice inkasovali gól na 2:1, ale vůbec nás to nerozhodilo a hráli jsme trpělivě naši hru. Odměna přišla 4 minuty před koncem kdy jsme zvýšili na 3:1. Hned vzápětí jsme ještě třikrát navýšili a zápas vyhráli 6:1.

Dnes jsme odehráli dvě skvělá utkání kde všichni nechali všechno a až na jednu třetinu jsme určovali tempo hry. Musím všechny pochválit a nedalo se tomu dnes nic vytknout. Díky i všem, kteří nás přišli dnes podpořit, bylo to super. Zase jsme ukázali, že se naše hra den ode dne zlepšuje a uvidíme jak si povedem za 14 dní proti lídrovi soutěže FBC Liberec B.