Související zápasy

Florbal Lomnice

Starší žáci 12.11. v Hodkovicích

S FBC Libercem jsme uspěli na 1/2.

V prvním zápase nás čekal lídr tabulky Liberec B. Liberec nás v první třetině hodně tlačil a dokázal vstřelit 4 branky. Ve druhé třetině jsme začali více běhat a tlačit se více do soupeřovi brány. Nakonec jsme z tlaku jeden gól dali, ale tři jsme obdrželi. Ve třetí třetině jsme zas trochu zlepšili naši hru a soupeři se trochu herně vyrovnali, ale žádná branka nepadla a tak zápas skončil 7:1.

Druhý zapas jsme odehráli proti Liberci C. Papírově byl soupeř slabší, ale ne vždy to na hřišti bylo znát. V první třetině jsme byli všude první a vyhráli každý souboj. Odměna v podobě gólu přišla již ve druhé minutě. Další góly jsme však i přes tlak do brány nepřidali. Do druhé třetiny jsme nastoupili dosti vlažně a hra byla nahoru dolu. Dva góly jsme dali, ale také dva obdrželi. Třetí část už byla zase v naši režii a díky dobré hře jsme dali 3 góly. Soupeř ke konci už jen upravil dvěma góly na konečných 6:4 a 3 body byly naše.