Související zápasy

Florbal Lomnice

Pro 3 body do Lípy

Bohužel jsme získali od "Českolipských" jen 50% možných bodů

První zápas jsme odehráli proti silné České Lípě B. Zápas byl od začátku ve vysokém tempu. Už ve druhé minutě se soupeř radoval z prvního gólů a během další minuty přidali ještě tři góly. Dalo nám to velkou facku a začali jsme hrát lépe do obrany. Do konce třetiny jsme srovnali tempo soupeře a snížili stav zápasu na 3:4. Druhá třetina byla dost bojovná a vyrovnaná. Díky pěkně sehrané přesilovce jsme zápas srovnali. Radost však nebyla dlouhá, jelikož soupeř z pěkného brejku zase odskočil o jeden gól. Třetí třetina byla úplně v naši režii. Byli jsme všude dřív a soupeře jsme díky skvělé hře dozadu k ničemu nepouštěli. V útoku jsme si vytvářeli šanci za šancí a pět minut před koncem přišlo vyrovnání na 5:5. V tlaku jsme pokračovali a dvě minuty před koncem jsem otočili zápas na 6:5. Skvělá hra nám zajistila 3 body.

Druhý zápas jsme hráli s papírově slabším soupeřem s FBK Gladiators Česká Lípa. Vstup do zápasu se nám úplně nepovedl a už ve druhé minutě jsme prohrávali 2:0. Hra byla nahoru dolu, hodně bojovná a nikdo nikomu nenechal nic zadarmo. I přes veškeré šance, které jsme si vytvořili, žádná nenašla cestu za zády golmana. Lípa do konce třetiny dokázala vstřelit ještě jeden gól a hned na začátku druhé třetiny se radovala znovu. Stav 4:0 pro Lípu nebyl úplně příznivý. Tempo jsme stále navyšovali a mačkali soupeře jak citrón. V 5 minutě druhé třetiny jsme vstřelili gól na 4:1, ale radost netrvala moc dlouho, jelikož soupeř z brejku 2x rychle odpověděl a náskok zase navýšil. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že zápas otočíme. Hned na začátku jsme vstřelili gól na 6:2 a dál mačkali soupeře. Za třetí třetinu jsme vyprodukovali 18 střel na branku a dalších minimálně 20 skončilo na blocích soupeře nebo mimo bránu. Bohužel z těch množství střel jsme proměnili pouze tu jednu a zápas skončil 6:2 pro soupeře. Florbal to od soupeře dvě třetiny moc nebyl, ale i proti tomu se musíme naučit hrát.