Související zápasy

Florbal Lomnice

Pro 3 body do Lípy

V České Lípě muži podleli domácímu B a porazili Gladiátory.

První zápas jsme odehráli proti domácí České Lípě B. Do vedení jsme šli poměrně brzy a to již ve druhé minutě. Lípa, ale rychle reagovala a za 20 vteřin srovnala a v dalších čtyřech minutách přidala ještě dva góly. Bohužel první třetinu jsme nestíhali tempo domácích a Lípa si vytvářela šanci za šancí. Ke konci třetiny jsme ještě zvládli jeden gól dát, ale jeden i dostat. Do druhé třetiny jsme zlepšili hru, pohyb a díky tomu jsme se trochu vyrovnali soupeři. I tak nás lípa dokázala párkrát přehrát. Druhá třetina skončila 3:2 pro domácí. Do třetí třetiny jsme šli se ztrátou tří gólů. Hru jsme zase o něco zlepšili a dokázali dostávat soupeře pod velký tlak. I přesto, že jsme herně poslední třetinu byli o trochu lepší jsme nedokázali vstřelit více než jeden gól. Lípa tedy vyhrála 7:5.

Druhý zápas jsme nastoupili proti FBK Gladiators Česká Lípa. Od začátku jsme byli u všeho první a nenechali soupeři žádný prostor. Velký počet šancí jsme dokázali zužitkovat až ke konci třetiny a to hned dvakrát. Do druhé třetiny jsme ještě navýšili tempo a přidali další 3 góly. Ve třetí třetině jsme už jen 3x upravili skóre a zajistili si výhru 8:0 a tím i 3 body.