Florbal Lomnice

Fotogalerie

Poslední zápasy FBC doma v sezóně 23/24

Muži doma získali potřebných 6 bodů

První zápas jsme odehráli proti Semilům. Zápas byl od začátku velmi bojovný a každý vyhraný souboj byl důležitý. Šance jsme si vytvářeli jak my tak soupeř, ale první radost z gólů byla na naši straně a to už ve druhé minutě. Semily, ale své šance též využili a to hned dvakrát v deváté minutě. Do konce třetiny jsme ještě po krásných akcí 2x skórovali a do druhé třetiny jsme tak šli s vedením 3:2. Semily dokázali hned na začátku druhé třetiny srovnat, ale poté jsme diktovali hru my. Skvělé čtení hry a komunikace na hřišti nám vše usnadňovala. Z velkého tlaku jsme 3x skórovali a šli do vedení 6:3. Do třetí třetiny jsme vstoupili také úspěšně a to hned ve čtvrté minutě gólem na 7:3. I přes vypuštěný konce kdy Semily dokázali vstřelit 3 branky jsme si zápas pohlídali a dokázali skvělým výkonem vyhrát 8:6.

Druhý zápas nás čekal těžký Český Dub. Zápas byl od začátku ve stejném tempu jako ten první. Tvrdá a rychlá hra se musela všem líbit. V páté minutě jsme šli do vedení 1:0 a v osmé minutě jsme ještě přidali gól na 2:0. Bohužel vedení nevydrželo dlouho a už v 10 minutě bylo srovnáno. Šance se střídali na obou stranách a do konce třetiny jsme dokázali ještě jednou skórovat, ale bohužel i dvakrát inkasovat a Český Dub šel s jedno brankovým náskokem do druhé třetiny. Na začátku druhé třetiny soupeř odskočil o dvě branky. Museli jsme zlepšit pohyb a hlavně koncovku, která nás trápila. Hru jsme dokázali zlepšit a ještě do konce třetiny jsme srovnali na 5:5. Třetí třetina byla asi nejnáročnější. Hra byla opravdu nahoru dolu a každý nechal na hřišti 100%. Dokázali jsme odskočit na 7:5, ale soupeř během tří minut dokázal otočit zápas. Rozhodně jsme nic nevzdávali a dvě minuty před koncem bylo srovnáno na 8:8. Chvíli po srovnání skóre jsme proměnili další super akci. Soupeř už nedokázal na zápas nijak reagovat a tak jsme si výhrou 9:8 zajistili 3 body do tabulky.