Související zápasy

Florbal Lomnice

Poslední představení mužů na domácí palubovce v roce 2023

S rokem 2023 se náš mužský tým rozloučil doma se 4 body.

První zápas proti Českému Dubu byl od začátku ve vysokém tempu. První třetina byla dost nahoru dolu a šance se střídaly na obou stranách. Ze všech šancí z první třetiny jsme se radovali jen jednou a šli do vedení 1:0. Do druhé třetiny nastoupil Dub trochu aktivněji a rychle srovnal na 1:1. Díky skvělé hře dozadu jsme z tlaku, který Dub měl, neinkasovali další gól a naopak jsme dokázali 2 góly přidat. V polovině druhé třetiny jsme už moc soupeře k ničemu nepouštěli a dokázali jsme vstřelit ještě 3

góly. Ke konci Dub ještě stáhnul na 7:3, ale to bylo vše. Ve třetí třetině už jsme kontrolovali hru. Jeden gól do naši branky Dub dokázal ještě vstřelit, ale tři obdržel a my výhrou 10:4 brali 3 body.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Panthers Liberec B. Prvních 5 minut Liberec hodně dominoval a k ničemu nás nepustil. Liberec z tlaku dokázal díky našemu gólmanovi vstřelit pouze dva góly a my tak byli stále ve hře. Po 5 minutách jsme se probrali a srovnali tempo. I přes šance ke konci třetiny jsme nedokázali vstřelit gól a Liberec tak šel do druhé třetiny s náskokem 2:0. Do druhé třetiny nastoupila úplně jiná Lomnice. Tempo hry jsme určovali my a Liberec se k ničemu nedostal. Během 8 minut jsme čtyřmi góly dokázali zápas otočit a i přes velké šance jsme víc gólů nedali. Tempo z druhé třetiny jsme přenesli i do té třetí a šance střídala šanci. Bohužel přišlo dost přísné vyloučení, které Liberec potrestal a dostal se 5 minut před koncem zpátky do zápasu. Tři minuty před koncem po naši gólové akci, kterou rozhodčí neuznal přišel dost zbytečný faul a Liberec měl možnost zápas srovnat. Liberec přesilovku využil a zápas opravdu srovnal. Ke konci byl ještě Liberci písknut dost diskutabilní nájezd. Náš golman si s nájezdem skvěle poradil a vychytal nám remízu 4:4. Kdyby jsme za stavu 4:2 dokázali z tlaku vstřelit ještě 2 góly tak mohlo být po zápase a nemusely se řešit špatné rozhodnutí rozhodčího, který bohužel velmi ovlivnil průběh a výsledek zápasu. Odehráli jsme super utkání ve skvělém tempu a je škoda, že to nebylo za 3 body. Díky všem, kteří se přišli podívat a trochu zafandit. Další domácí zápas nás čeká 24.2..