O pohár města Semily

Prázdniny se přehouply do druhé půle a naši muži vyjely na prázdninový turnájek do Semil.

Osm hráčů z lomnického áčka, odchovanec Milan Sucharda a dva hokejisti se vydali na jednodenní turnaj do Semil. Kluci se po dvou výhrách a jedné remíze umístili ve své skupině na prvním místě. Přes čtvrtfinále kluci přešli lehce 3:0. V semifinále narazili na silný Jablonec, který ještě 7 vteřin před koncem vedl 2:1, ale vydařilá střela Milana Suchardy poslala zápas do nájezdů, které skončili 3:2 pro nás. Následovala velmi fyzicky náročné finále s Dolní Brannou, kde každý už měl běhání plné zuby. Zapas byl nahoru a dolu. Kluci 2 minuty před koncem zápasu prohrávali 2:1, ale 15 vteřin před koncem se podařilo vstřelit gól a stejně jako v semifinále šel zápas do nájezdů. Nájezdy dopadly lépe pro nás a mohli jsme se radovat z poháru za první místo a 50 litrový sud piva.