Související zápasy

Florbal Lomnice

Muži v Železném Brodě

Po vyhrané sezóně se rozběhla nová. Jak se bude dařit?

Muži začali sezónu v Železném Brodě. První zápas jsme sehráli s USK Slavia Liberec, kteří přijeli pouze v 6 lidech a to bylo na hřišti hodně znát. Od začátku se hrálo pouze na jednu bránu. Lomnice sypala gól za gólem až na konečných 22:0 a první 3 body v sezóně byly doma.

Ve druhém zápase jsme narazili na domácí Koberovy, které přišli z divize. Již ve druhé minutě jsme prohrávali 1:0 a domácí svůj tlak jen zesilovali. Ve 12 minutě jsme, ale využili přesilovku a ve 14 minutě se trefil z velké dálky Matěj Zemánek a zápas byl otočen. Ve druhé třetině jsme srovnali tempo a byli více na balonku a hra se lépe vyvíjela pro nás. Ve třetí třetině jsme stále soupeře moc k ničemu nepouštěli. Bohužel 5 minut před koncem přišlo zbytečné vyloučení a soupeř dokázal srovnat stav zápasu a 3 minuty před koncem dokonce otočit celý zápas na 3:2. Bohužel i přes velké šance už jsme se nedokázali prosadit a tak jsme si domu přivezli pouze 3 body.