Související zápasy

Florbal Lomnice

Muži v Brodě

Do Brodu 10.2. pro 3 body.

První zápas jsme se utkali s TJ Sokol Koberovy, kteří v lize dominují. Od začátku zápasu byly Koberovy více na balonu, ale díky skvělé hře do obrany jsme je moc do šancí nepouštěli. V 6. minutě dokázaly Koberovy využít naší chyby a šly do vedení. Bohužel hned za dvě minuty jsme inkasovali znovu a už to bylo 2:0. Ve druhé a třetí třetině jsme hru více otevřeli a zápas byl nahoru dolu. Koberovy bohužel naše chyby hodně trestaly a my jsme své šance, kterých moc nebylo, nedokázali proměnit. Soupeř zvládl zápas lépe než my a zaslouženě vyhrál 9:3.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti USK Slavie Liberec. Soupeř měl pouze jednoho na střídání, a tak se hrálo více na jejich bránu. První třetinu jsme dobře drželi balon a dokázali jsme se 4x prosadit. I soupeř se jednou z úniku dokázal prosadit, a tak první třetina skončila 4:1. Druhá třetina z naši strany nebyla vůbec povedená. Špatná koncovka a hlavně nepřesné nahrávky nám hru dost ztěžovaly. Ve třetí třetině žádný gól nepadl, a tak byl stav stále 4:1. Ve třetí třetině jsme hru trochu zlepšili, ale pořád to nebylo ono. I přesto jsme dokázali 7x změnit skóre až na 11:1. Domu jsme si odvezli 3 body, a stále si tak držíme třetí místo.