Související zápasy

Florbal Lomnice

Muži si vezou 6 bodů

I v oslabené sestavě si muži dovezli z Liberce 14. 10. - 6 bodů.

První zápas se Semilama byl jako vždy vyrovnaný. První třetina byla dosti bojovná a nikdo nechtěl dostat laciný gól. Ve druhé třetině jsme Semily díky skvělému bránění jejich rozehrávky do ničeho nepouštěli a naopak jsme se dostávali do golových příležitostí. Jednu z mnoha možností jsme využili a vedlo se 1:0. Třetí třetina vypadala dosti podobně jako ta druhá a hned ve druhé minutě jsme šli do vedení 2:0. Ke konci třetiny jsme si ještě stihli dát krásný vlastní gól, ale Adam Foltýn svou střelou do prázdné branky nenechal zápas zdramatizovat a změnil skóre na konečných 3:1.

Po náročném zápase se Semilama nás čekal ještě náročnější zápas a to zápas s Českým Dubem. První třetina byla velmi běhavá, soubojová a taky dosti vyhrocená. Velký počet šancí na obou stranách jsme jednou dokázali využít jak my tak náš soupeř. Do druhé třetiny za vyrovnaného stavu jsme naskočili dobře. Díky skvělé hře dozadu a ještě lepší hře dopředu jsme si vytvářeli šance a tři z nich jsme proměnili v gól. Ve třetí třetině jsme hned z kraje zvýšili na 5:1, ale soupeř dvěma góly, které vstřelil během 9 vteřin, dokázal náš náskok stáhnout na 5:3. Posledních 10 minut nám docházely síly a soupeř si tvořil šanci za šancí, které zvládal skvěle pochytat náš golman nebo je vyblokovali naši hráči. Díky třem skvělým akcím jsme dokázali odskočit na 8:3 a soupeř ze všech těch akcí dokázal pět vteřin před koncem upravit už jen na 8:4 a další 3 body byly naše.

Byly to dvě velmi náročná utkání, které jsme i díky týmovému výkonu a skvělé hře dopředu a hlavně dozadu zvládli na jedničku.