Související zápasy

Florbal Lomnice

Muži si převezli bod

Do Liberce jsme 2. 12. vyjeli v oslabené sestavě.

První zapas jsme sehráli proti Semilům. Do první třetiny jsme vstoupili skvěle a hned po 35 vteřinách přišla radost z gólu. Hra byla nahoru dolu a dokonce třetiny padl do každé z branek ještě jeden gól. Hned na

začátku druhé třetiny jsme zvýšili na 3:1, ale Semily svým tlakem dokázali vstřelit 4 góly a my najednou prohrávali. Pět vteřin před koncem druhé třetiny jsme ještě stihli dát jeden gól a přiblížit se tak soupeři na rozdíl jedné branky. Na začátku třetí části jsme dokázali zápas otočit na 6:5. Hra byla dost bojovná a nikdo nenechal nikomu nic zadarmo. I přes velký tlak do brány jsme nedokázali vstřelit další góly a naopak jsme dva dostali. Závěr zápasu se nám díky zbytečnému vyloučení vůbec nepovedl a Semily si odvezli výhru 8:6.

Druhy zápas jsme sehráli proti Panthers Liberec. Liberec na nás vlétl a střídal šanci za šancí. Z velkého tlaku dokázal vstřelit 4 góly. My jsme také nějaké šance měli a dokázali jednu z nich proměnit. Do druhé třetiny nastoupil úplně jiný tým. Srovnali jsme tempo se soupeřem, začali vyhrávat souboje a tlačit se do brány. Díky dobré hře dozadu jsme neinkasovali žádný gól a díky ještě lepší hře dopředu jsme dokázali dva vstřelit. Ve třetí třetině byl zápas bohatý na góly. Liberec nám furt odskakoval o 2 góly a my vždy dotahovali. Minutu a půl před za stavu 7:6 pro Liberec jsme odvolali golmana a hned jsme obdrželi gól na 8:6. Situace byla už kritická, ale díky rychlé odpovědi na obdržený gól jsme byli stále ve hře. Půl minuty před koncem jsme skvělou akcí dokázali srovnat skóre a ze zápasu vytěžit alespoň bod.

Domů vezem alespoň bod, který byl těžce vybojovaný. Doufáme, že doléčíme nemoci a zranění, která nás tenhle víkend trápila a 16.12. budem v Lomnici v plné síle.