Související zápasy

Florbal Lomnice

Muži potvrdili v Turnově prvenství v Regionální lize

Muži vezou z Turnova titul.

První zápas s USK Slavia Liberec byl ve velmi vysokém tempu. První třetina byla nahoru dolu a už po dvou minutách jsme šli do vedení. Radost dlouho nevydržela jelikož přišlo rychlé vyrovnání. Přidali jsme trochu rychlosti, nasazení a dokázali zvýšit o dva další góly. Ve druhé třetině přišla pětiminutová sprcha kdy Liberec srovnal jak hru tak stav zápasu. Šance přibývaly na obou stranách a ke konci třetiny jsme dokázali dvakrát skórovat a znovu odskočit. Třetí třetinu jsme už kontrolovali hru a zvyšovali náskok až na konečných 10:3. Výhra nám zařídila 3 body a první místo v tabulce , které nám i zůstane.

Do druhého zápasu s Turnovem jsme nastoupili dost nezodpovědně, Turnov toho dvakrát využil a mi nedokázali nijak reagovat. Druhá třetina byla na jednu bránu, ale bohužel na tu naši. Turnov měl hodně šancí z nichž čtyři využil a mi se zmohli akorát na snížení před koncem druhé třetiny. Do třetiny třetiny nastoupila úplně jiná Lomnice, která chtěla s výsledkem něco dělat. Byli jsme všude, tlak do brány byl velký, šance přibývaly a hra byla na jednu bránu. Bohužel pro nás Turnov skvěle bránil a z tlaku jsme dali pouze jeden gól. Konečný stav  tedy 2:6.