Související zápasy

Florbal Lomnice

Muži doma

Muži na domácí půdě vybojovali 3 důležité body.

První zápas se Semilama byl od první minuty hodně vyhroceny a nikdo nechtěl nikomu nechat nic zadarmo. Šance se střídali na obou stranách a po první třetině bylo skóre 2:2. Do druhé třetiny vstoupil lépe domácí celek, kdy po 8 minutách vedl 5:2. Bohužel soupeř se ke konci třetiny dotáhl na jedno brankový rozdíl a na začátku třetí třetiny stav srovnal. 10 minut před koncem se naši dokázali dostat znovu do vedení 6:5, ale ani to jim nestačilo a Semily v závěru zapas otočili na konečných 6:7. Bohužel se v zápase zranil Kuba, kterého museli ošetřit dokonce i "Rychlíci".

Druhý, důležitý zápas o čelo tabulky muži svedli s Českým Dubem. Tempo hry bylo ještě větší než první zápas a kluci skvělým nasazením nedávali soupeři moc prostoru. Po první třetině byl stav 5:2 pro nás. Druhá třetina měla stejný obrázek. Kluci díky skvělé obraně a poctivě bránicím útočníkům soupeře do ničeho nepouštěli a dál navyšovali skóre. Po druhé třetině byl stav 8:3. Zápas byl po druhé třetině skoro rozhodnut a ve třetí třetině se skóre už jen na obou stranách upravovalo. Konečný výsledek 12:6 nám upevnil první místo s celkem slušným náskokem.