Mistři regionální ligy vyjeli v sezóně naposledy

Poslední představení mistrů regionální ligy proběhlo ve Varnsdorfu

Muži vezou z Varnsdorfu 4 body.

Muži odjeli do Varnsdorfu s čistou hlavou, jelikož už jim o nic nešlo. První zápas s Jabloncem byl velmi náročný, hra byla první dvě třetiny hodně na naši bránu , ale klukům se podařilo obdržet pouze 2 góly a jeden z nízkých počtů šancí vstřelit. Do třetí třetiny lépe vstoupil Jablonec, který skóroval již po 20 vteřinách. Kluci to nezabalili a v 7 minutě otočili zapas na naši stranu. Jablonec ke konci dokázal vyrovnat, ale i na to naši borci dokázali reagovat a 30 vteřin před koncem vstřelili vítězný gól , který upravil skóre na 5:4 a 3 body byly naše. V zápase trpěli hráči i hokejky a pískání bylo opět hodno, hlavně ze začátku, Šutráčka.

Druhý zápas proti FBC Panthers Liberec byl doslova jak na houpačce. Stav po první třetině byl 4:3 pro nás a šlo to vše celkem dobře. Bohužel druhou a třetí třetinu se nám nic nedařilo a soupeř toho často využíval. Kluci se ale drželi a soupeře vždy nechali odskočit maximálně o jeden gól. 4 minuty před koncem zápasu Liberec odskočil na 8:7 a vypadalo to s námi zle. 20 vteřin před koncem kluci využili přesilovku 6 na 4 a stav byl vyrovnaný 8:8. Toto skóre se již nezměnilo a chlapi vybojovali v tomto zápase aspoň bod.