Florbal Lomnice

Dorost doma

Dorost přivítal dva kluby z velké dálky.

Dorost získal 11. 3. na domácí půdě 6 bodů.

První zapas proti Jirkovu se nevyvíjel vůbec dobře . Po 8 minutách dorost prohrával 0:3 a nic z toho co se řeklo před zápasem nefungovalo. Trenéři museli už v 8 minutě vzít time out a kluky zvýšeným hlasem probrat a připomenout, že zápas již začal. Time out zafungoval hodně rychle jelikož kluci do konce třetiny srovnali stav na 3:3 a Jirkov k ničemu nepustili. Ve druhé třetině nebyl soupeř k ničemu puštěn a kluci navyšovali své skóre až na 6:3. Soupeři jsme dovolili, našemi chybami, skóre upravit až minutu před koncem zápasu na 7:5. Parádní obrat a skvělé tempo nám zajistilo 3 body.

Druhy zápas jsme hráli s Mostem, který přijel pouze v 7 lidech a podle toho vypadala i hra , ve které kluci zvítězili 17:2