Související zápasy

Florbal Lomnice

Bitva v Novém Boru

Konec sezóny vyšel na 21. 4. a my vyjeli na "daleký" sever se utkat se soudem

První a nejdůležitější zápas jsme sehráli proti Semilům. V tomto zápase nám šlo o vše a možná jsme to měli zbytečně moc v hlavách. Zápas byl od začátku ve vysokém tempu a šance se střídaly na obou stranách. První radost z gólu po úniku byla bohužel na Semilské střídačce. Těsně před koncem třetiny, po krásné akci Devátého a Tádi jsme srovnali na 1:1. Druhá třetina byla stejná jako první. Šance na obou stranách a hodně rychlá a běhavá hra. Šance lépe ale dokázali využít Semily a to hned 3x. Do třetí třetiny jsme šli za stavu 4:1 pro soupeře a první místo se nám hodně vzdálilo.Ve třetí třetině soupeř dokázal hned na začátku navýšit skóre na 5:1. Určitě jsme nic nevzdávali a pokračovali v naši hře, která nebyla špatná. Pět minut před koncem jsme snížili na 5:2, ale to bylo bohužel vše. Semily ještě dva góly přidaly a vyhráli 7:2.

Dneska nám Semily ukázali jak se využívají šance. Celý tým makal a na hřišti nechal 120% , ale bohužel v koncovce jsme dnes nebyli dobří a některá rozhodnutí v koncových situacích jsme nevyřešili úplně nejlépe. Zápas hodně vyrovnaný a prohra 7:2 je hodně přísná.

Druhý zápas proti Novému Boru jsme nezačali nejlépe a ve hře bylo hodně nepřesností. První třetina, i díky skvělé golmance, skončila 1:1. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb a celou hru. Soupeře už jsme k ničemu moc nepustili a dokázali 3x skórovat a zlomit zápas na naši stranu. Třetí třetina byla dost podobná jako druhá. Drželi jsme balonek a dokázali odskočit na 6:1. Soupeř ještě jednou skóroval, ale 3 body jsme brali my.

Dneska hodně těžké hodnotit. První zápas jsme nechali na hřišti vše, ale bohužel to nevyšlo. Nikomu nejde nic vytknout, a i přes prohru se Semilama musím všechny pochválit. Druhý zápas jsme měli v hlavách zklamání a herně se nám úplně nepovedl, ale zvládli jsme ho. Díky všem za sezónu a díky i rodičům, kteří s námi objezdili skoro všechny turnaje a bez nich by jsme to tak dobře nezvládli. Uvidíme se za rok a myslím, že zase o něco silnější.