Související zápasy

Florbal Lomnice

9.3. uzavřeli muži sezónu v Liberci

Poslední 3 zápasy nevyšly

První a nejdůležitější zápase jsme odehráli proti FBK Gladiators Česká Lípa. Bohužel už ve druhé minutě jsme prohrávali 2:0. Herně jsme byli lepší než soupeř a tvořili jsme si šanci za šancí. Bohužel naše pokusy končily na tyčkách nebo kousek od brány. Soupeř měl ze hry méně, ale i tak dokázal ještě do konce třetiny, díky nabídnutým šancím, 3x skórovat.

Druhou třetinu jsme zahájili velmi dobře a to gólem hned v první minutě. Bohužel to bylo vše. Lípa ještě před koncem druhé části dokázala vstřelit 2 góly a odskočit na 7:1. Třetí třetina vypadala dost podobně jako druhá. Na obou stranách padl jeden gól a my tak odcházeli s porážkou 8:2.

V zápase jsme byli lepší a většinu času se hrálo na soupeřovu bránu. Kdybychom proměnily šance, které končily na tyčkách tak by vývoj zápasu vypadal asi jinak. Každopádně se hraje na góly a ne na krásu a v tom byl soupeř lepší.

Druhý zápas jsme nastoupili proti České Lípě B. Zápas měl od začátku super náboj a hra byla nahoru dolu. Šance se střídaly na obou stranách, ale v první třetině padl pouze jediný gól a to do naši branky. Na začátku druhé třetiny Lípa odskočila na 2:0 a pár minut na to už vedla 3:0. Před koncem třetiny jsme ještě dokázali stáhnout na 3:1. Na začátku třetí třetiny nám soupeř znovu odskočil o 3 góly. Deset minut před koncem jsme vstřelili gól na 4:2 a zase se trochu přiblížili k soupeři. Pár minut před koncem jsme dali ještě jeden gól, ale Lípa dala dva a tudíž jsme prohráli 6:3.

Třetí a poslední zápas kde už nezbývalo moc sil, jsme nastoupili proti domácím Panthers Liberec. Zápas byl dost podobný tomu předchozímu. Dobré tempo, vyhrané souboje a perfektní bojovnost. Již ve třetí minutě jsme šli do vedení 1:0. Šance střídali šanci na obou stranách a 3 minuty před koncem dokázal Liberec dvěma góly otočit zápas. Na začátku druhé třetiny přidal Liberec ještě gól a bylo to 1:3. Do konce třetiny se Liberec prosadil ještě jednou, ale my jsme také střelecky nezaostávali dokázali zápas srovnat na 4:4. Poslední třetina byla zvláštní. Nějaké šance byly, ale soupeř jich měl mnohem víc. Ve třetí třetině měl soupeř více energie než my a dokázal zápas otočit na svoji stranu. Liberec vyhrál 7:4 a my jeli domů bez bodu.

Byly to poslední zápasy sezóny, které nám bohužel nevyšly. První zápas herně dobrý jen jsme nedávali góly a další dva zápasy nebyly, co se týče nasazení špatný, ale herně to bylo poloviční. Dnes to nevyšlo a uvidíme se za rok. Nejspíše přijdou dva kvalitní soupeři z vyšší ligy takže se můžeme těšit na zajímavé zápasy. Díky všem hráčům, organizátorům a fanouškům za sezónu.